Türkiye'nin En Büyük Mobilya Sitesi.
25 Nisan 2014, Cuma

Firma Girişi

 
Şifremi Unuttum
 
,

Son Eklenen Firma

 
 

Vespero

Vespero

Üretim faaliyetlerine Tezkar Mobilya adıyla 1979 yılında başladık. Bu dönemlerde mobilyacılık, endüstriyel yapıdan uzak küçük atölyelerde gerçekleştiriliyordu. Müşteri beklentilerinin kısıtlı imkanlarla karşılanması ve büyüyen pazara hızla entegre olma ihtiyacının doğması üzerine yatırımlarımızı ilerlettik, ilerlettikçe geliştik. Sonunda 2000 metrekarelik imalathanemizden 25000 metrekarelik modern bir fabrikaya kavuştuk.Bu gelişim sürecinde birçok kalite anlayışının ötesinde yalnızca ulusal pazarda değil, uluslararası pazarlarda da kabul görmesi hedefi ile 2003 yılında VESPERO markasını oluşturduk. Doğal dengeleri sarsıp çevreye zarar vermeden, insanın anatomik yapısına uygun, ergonomik yaşam alanları oluşturmanın bilincini taşıyan VESPERO, bu bilinç doğrultusunda, tüketicilerin farklı yaşam biçimleri ve kullanım alışkanlıklarını karşılamak için üretim yapıyor.İnsanı ön planda tutarak, yüksek hizmet kalitesini yaşam tarzı haline getirmek için , içinde estetik ve işlevsellik barındırdan koltuk takımları, salon takımları, kanepe, yatak ve bazalarımızı müşterilerinin beğenisine sunan Vespero, her geçen gün büyüyen bir kalite ve hizmet anlayışına sahip bulunuyor.VESPERO’nun ana hedefleri; ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak VESPERO’ya olan bağlılığı artırmaktır. Temel politikamız ise bu hedefleri, insana ve çevreye zarar vermeden” gerçekleştirmektir.


Bu anlayışı bizimle paylaşan bayilerimiz ile birlikte genişlemeye ve artan hedeflerimizle ihracat potansiyelimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini vazgeçilmez olarak benimseyen, yaşadığınız mekanlara düşlerinizin dünyasından bir tutam güzellik katan Vespero, sevdiklerinizi de ortak edeceğiniz mutlu ve huzurlu ortamlar oluşturmaya devam edecektir.
Ürettiğimiz tüm modeleri, o üründen dünyada sadece bir tane olacakmış gibi titizlikle tasarlayıp, yüksek kalite standardındaki gelişmiş uygulama teknikleri ile müşterilerimizin kullanım ve rahatlığına sunmaktır. Mobilya sektöründe tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda rekabetçi, yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir. Tüm eylemlerimizde herkese örnek olmak, dayanışma ve dürüstlük esastır. Başarmak için katılımcı yönetim anlayışı ve takım çalışması esastır. Kalite ve verimliliğimizin temeli çalışanlarımızdır.En iyi bildiğimiz işe bağlı kalarak, tecrübelerimizi yeni ve özgün fikirlerle zenginleştirerek yolumuza devam edeceğiz
 
"Vespero" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon (0232) 237 55 98 - (0232) 853 30 48
Şehir İzmir
Adres 4039 SOKAK. NO:10KARABAĞLAR / İZMİR
 
"Vespero" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, Toptancı
Kategoriler Mobilya Dekorasyon