Türkiye'nin En Büyük Mobilya Sitesi.
25 Nisan 2014, Cuma

Firma Girişi

 
Şifremi Unuttum
 
,

Son Eklenen Firma

 
 

Verelli Mobilya

Verelli Mobilya

Saray Holding bünyesinde kurulan İstanbul merkezli Mobsar, kısa bir süre önce tüketicilerin beğenisine sunduğu VERELLİ markasıyla mobilya sektörüne taptaze bir soluk getiriyor.

Oturma ve genç odalarından yemek ve yatak gruplarına, karyolalardan tamamlayıcı birçok ürün ve aksesuara geniş bir ürün yelpazesi bulunan VERELLİ, içinde bulunduğumuz sene Düzce’de faaliyete geçen 21.000 metrekare alan üzerine kurulu fabrikasında seri üretimini başarıyla sürdürüyor.

Alman ve İtalyan malı son teknoloji makine parkuru ve deneyimli kadrosuyla imalat yapan Mobsar, AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek dünya modası ve trendlerinden ilham alan kendine özgü tasarımlarla göz dolduruyor.

Gerek yurt çapında gerekse uluslararası pazarlarda aktif yapılandırma uygulamalarına başlayan öncü VERELLİ markasından sonra Mobsar, halen konsept mağaza ve ürün tasarımları süren bir diğer marka olan CARAMEL’le de farklı bir hedef kitleye yönelmeye hazırlanıyor.

Hem uzun garanti taşıyan hem de yüksek standartlara sahip olan ürün gamı ve profesyonel tasarımcıların çizgisini taşıyan özgün tasarımlarıyla VERELLİ ve CARAMEL markaları, ülkemizde ve dünyada mobilyada aranan isimler olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.
 
"Verelli Mobilya" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon 212 470 72 84
Şehir İstanbul - Avrupa
Adres Cemal Ulusoy Cad. Basın Express Yolu No:43 Yenibosna / İstanbul Türkiye
 
"Verelli Mobilya" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, Toptancı
Kategoriler Ev Mobilyaları, Mobilya Dekorasyon, Mutfak Mobilya, Mobilya Dekorasyon, Mobilya Aksesuar