Türkiye'nin En Büyük Mobilya Sitesi.
24 Nisan 2014, Perşembe

Firma Girişi

 
Şifremi Unuttum
 
,

Son Eklenen Firma

 
 

Tekzen

Tekzen

TEKZEN

Tekzen 66 mağaza ve 14 express şube ile hizmetinizde!

1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak, Türk-Alman iş ortaklığında GÖTZEN unvanıyla kurulan şirket, 1999 yılından itibaren yüzde yüz yerli sermaye ile TEKZEN unvanı altında faaliyetini sürdürmektedir.

Yapmış olduğu düzenli yatırımlara 2009 yılında da devam eden TEKZEN, İstanbul’da Merter, Eyüp, İkitelli, Kurtköy ve Beylikdüzü, Ankara’da Keçiören FTZ, Yenimahalle İmaj Çenter, Eryaman Optimum ve KC Göksu, Tekirdağ Çorlu, Bursa As Merkez, Balıkesir Merkez ve Akçay, İzmit Özdilek AVM ve Outlet Center, Denizli Merkez ve Teraspark AVM, Muğla Merkez ve Bodrum, Aydın Merkez ve Söke, Antalya ve Alanya, Zonguldak Karadeniz Ereğli, Sakarya , Kayseri , Afyon ve Kahramanmaraş olmak üzere 15 ilde toplam 28 mağazasıyla Türkiye’nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir.

Ayrıca tekzen in ilk yurtdışı mağazası 2007 Eylül ayında hizmete giren Romanya Braşov olup, Kasım 2008’de Buzau, Mart 2009’da Vaslui ve Nisan 2009’da Romanya Suceava’da açtığı mağazalarıyla yurtdışındaki 4. mağazasını da açmış bulunmaktadır.

TEKZEN, toplam 78,734 m² satış alanı üzerinde 40.000i aşkın ürün çeşidi ve 1.000i aşkın iş ortağı ile reel sektör dinamiğini temsil etmektedir.

TEKZEN, zengin seçenekli ürünlerini, ülke çapındaki toplam 15 ilde bulunan mağazasında aynı kalite ve fiyat garantisi ile tüketiciye ulaştırmaktadır. Zeminden çatıya kadar bir evde ihtiyaç duyulacak her şeyi müşterilerine sunan TEKZEN, 14. yılında Yapı Market ve kendi işini kendin yap kavramlarının Türk insanında yer etmesi için büyük gayret sarf etmektedir. Tekzen Ev, Yapı, Hobby ve Bahçe Market bir TEKFEN Holding iştirakidir

2007 yılında yurtdışına açılan ilk ve tek yüzde yüz yerli sermayeli yapı market zinciri unvanına sahip olmayı hedefleyen Tekzen, yurtiçinde de “Her İlde bir TEKZEN!” sloganıyla yatırımlarına devam edecektir.

Tekzen olarak Misyonumuz;
Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ev, yapı, hobi, bahçe ürünlerini ve hizmetlerini müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktır.

Tekzen olarak Vizyonumuz
Başarılarını yurtiçi ve yurtdışında sürdüren, çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin mutlu olduğu, sektöründe lider bir dünya markası olmaktır.

TEKZEN bir VİEM Yatırım / ANG Yatırım Holding İştirakidir.
- Tekzen Yapı Market -
 
"Tekzen" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon 0 212 660 10 11
Şehir İstanbul - Avrupa
Adres Tekzen Merter : Çırpıcı Yolu 34720 Merter - Bakırköy İST.

Tekzen Bodrum : TEKZEN Tansaş AVM Turgut Reis Karayolu Açıkkırlar Mevkii / Konacık

Tekzen Zonguldak Ereğli : Mağaza Adresi : EREYLİN AVM Müftü Mah. Erdemir Cad. No:160/2 Ereğli / ZONGULDAK

Tekzen Antalya : Sinan Mh. Serik Cd. 25 Altınova

Tekzen Ankara İmaj Center : Macun Mahallesi 3. Cadde No: 2 Yenimahalle- Ankara

Malatya Tekzen : Cevatpaşa Mah. Ankara Asfaltı. 7 KM. Malatya Makro AVM - MALATYA

Tekzen Gaziantep : Bedesten AVM. Bey Mahallesi. İstasyon Cad. No:25 Şahinbey / GAZİANTEP

Tekzen : ROMANIA / BRAŞOV, SOS. CRISTIANULUI NR. 1-3, HALA A

Tekzen soru ve şikayetleriniz için ; 444 85 96
 
"Tekzen" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İmalatçı, İthalatçı, Parakendeci
Kategoriler Ev Mobilyaları, Mutfak Mobilya, Banyo Mobilya, Mobilya Dekorasyon

Tekzen FİRMASI İLE İLGİLİ HABERLER :

06 Nisan 2012, Cuma
Tekzen,51. mağazasını Edirne'de Express'lerin 12.'sini ise Bursa'da açtı!
Tekzen Tekzen,51. mağazasını Edirne'de Express'lerin 12.'sini ise Bursa'da açtı! 29 ilde, 63 mağaza ulaştık. Tekzen, mağazalar ..

14 Ocak 2011, Cuma
Tekzen, 50. mağazasını Kuşadası'nda.
Tekzen'den iki yeni mağaza haberi daha; Tekzen, 50. mağazasını Kuşadası'nda 11. Express'i ise Bursa Karacabey'de açtı! 29 ilde..

12 Kasım 2010, Cuma
TEKZEN, 49. MAĞAZASINI BODRUM-YALIKAVAK'TA AÇTI!
29 ilde, 60 mağaza ulaştık! Tekzen mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi; Tekzen'in yeni mağazası; hafta sonu, Bodrum Yalık..

19 Ağustos 2010, Perşembe
TEKZEN'den Ramazan'ın ilk müjdesi! Tekzen, 45. mağazasını Kırklareli'nde açtı.
Tekzen, Türkiye genelinde 26 ilde, 55 mağaza ulaştı Geçtiğimiz Temmuz ayında, 44. mağazasını Kütahya'da, Express Mağazaları'nın ..

29 Ağustos 2009, Cumartesi
Tekzen, Trakya'yı 2'nci kez fethedecek!
Yapı market zinciri Tekzen, Trakya bölgesindeki ikinci, yurt genelindeki 31'inci mağazasını Tekirdağ Maxi Alışveriş Merkezi'..Tekzen FİRMASINA AİT ŞİKAYETLERTekzen adanada Ürünün parçalarının eksik teslim edilmesi
Tekzen den kuleli televizyon sehpasi aldik paket halindeki parçalar eksik teslim edilmis verilirken kontrol edilmemesi bizi madur edip bosu bosuna ürünü magazaya götürmemize neden oldu.ayric..

Tekzende Degiştirme yapılmıyor
11-09-2012 tarihinde tekzen den akşam 3 adet kapı kulpu ve 3 adet te dolap kulpu aldım nakit para kasiyer bayan fiş mi faturamı diye sordu farketmez dedim yalan söylemeyeyim fiş verdiyse ya ..

Tekzenden aldığım gardolap yıkıldı
tekzenden aldıgım gardolap aksam kurdum sabah yıkıldı hicbir tekzen yetkilisi ilgilen miyor internet uzerinden aldıgım icin hep oyalıyorlar bahaneler buluyorlar maduriyetimin gidirilmesini i..