Türkiye'nin En Büyük Mobilya Sitesi.
16 Nisan 2014, Çarşamba

Firma Girişi

 
Şifremi Unuttum
 
,

Son Eklenen Firma

 
 

Özverler Çerçeve

Özverler Çerçeve

1959 yılında, Mehmet Özverler tarafından Fındıkzade-İstanbulda küçük bir resim ve çerçeve atölyesi olarak kurulmuştur.

Bu küçük şirket, 1995 yılına kadar tual imalatı, yerli çerçeve ve yağlı boya resim ile sınırlı olan ürün çeşitleriyle, sadece yurt içi hizmet edebilmekteyken, planlı bir şekilde büyüyerek, Bugün birçok ülkeye ürünlerini ulaştırmaktadır.
Özverler, 1995 yılında limited şirket ünvanını alarak, profesyonel bir şirket olma yönünde önemli aşama kaydetmiştir. Bu süre içerisinde, Engin Özverlerin özverili çalışmaları ile arzuladığı başarı seviyesine ulaştığını rahatlıkla görebilmekteyiz. Kısa zaman diliminde şirket değeri dikkat çekicibir artış göstermiştir.

Atılan her adım, verilen her karar şirketin uzun vadede kalıcı başarısı yönünde olumlu bir ortam oluşturarak, Özverleri de sektör de zirveye taşımıştır.

Kısa vadede Bayilik, yetkili satıcı, bölge ve il toptan dağıtıcı sistemini oturtarak işletmeyi amaçlayan Özverler, bu konuda somut adımlar atarak, doğru satıcıları aramaya başlamıştır.

Özverler, Rusya, Ukrayna, Makedonya, Arnavutluk, İran, Bulgaristan, Gürcistan ve Lübnan ile Türkiyenin 80 vilayetine ürünlerini başarı ile ulaştırmaktadır. Tüm ürün çeşitlerimizi İkitelli fabrika-showroom da görebilirsiniz.
 
"Özverler Çerçeve" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon (0212) 485 46 14
Web http://www.ozverler.com.tr
Şehir İstanbul - Avrupa
Adres İkitelli Org. San. Bölgesi

Tormak San. Sit. C Blok No: 8

İkitelli / İstanbul
 
"Özverler Çerçeve" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İmalatçı, Toptancı
Kategoriler Mobilya Dekorasyon