Türkiye'nin En Büyük Mobilya Sitesi.
17 Nisan 2014, Perşembe

Firma Girişi

 
Şifremi Unuttum
 
,

Son Eklenen Firma

 
 
MBB Mobilya'dan müşteriye özel ürünler


SAMSUN - Samsun Örnek Sanayi Sitesinde mutfak, banyo ve büro mobilyaları üretimi yapan MBB Mobilya, kent merkezinde hizmete açtığı 220 metrekarelik showroomu ile müşterilerine özel ürünler sunmayı hedefliyor.

Firma piyasalardaki hareketleliliğe bağlı olarak ürünlerini bayilik sistemiyle pazarlamayı planlıyor. MBB Mobilya Dekarasyon Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi Genel Müdürü Şaban Aydın, 1994 yılında Samsun Örnek Sanayi Sitesi'nde mutfak, büro ve banyo üretimi yaparak sektöre girdiklerini belirterek, "Mutfak, banyo ve büro mobilyaları üzerine üretim yapıyoruz. Ürünlerimizde birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Ürünlerimizi A sınıfı kalite arayan müşterilerimize yönelik üretiyoruz.Kaliteden asla taviz vermiyoruz. Üretimimizi müşterilerimizden gelen sipariş üzerine yapıyoruz. Müşterilerimizin istediği her türlü özel tasarımları yapabiliyoruz. Ürünlerimizi MBB markasıyla imal ediyoruz" şeklinde konuştu.

Şaban Aydın, sadece Samsun'a değil şehir dışına da üretim yaptıklarını ifade ederek, "Müşteri kitlemiz sadece Samsun'da yaşayanlardan oluşmuyor. Şehir dışından gelen siparişler üzerine de üretim yapıyoruz. Samsun'da şehir merkezinde 220 metrekarelik bir showroomu hizmete açtık. Böylelikle müşterilerimiz ürünlerimizi daha yakından görme imkanına kavuştular. Piyasaların düzelmesi halinde üretim stratejilerimizde bir takım değişikler yapabiliriz. Bayilik sistemiyle ürünlerimizi pazarlayabiliriz. Bütün bunlar piyasaların gelecekte alacağı duruma göre değişecektir"diye konuştu.

kobiden
06.03.2010