Türkiye'nin En Büyük Mobilya Sitesi.
24 Nisan 2014, Perşembe

Firma Girişi

 
Şifremi Unuttum
 
,

Son Eklenen Firma

 
 

Körfez Mobilya

Körfez Mobilya

Firmamız Körfez Mobilya 1980 yılından beri Kocaelinde mobilya ve beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Beyaz eşya ve elektronik eşyada Arçelik Bayiliği Mobilya ve Ev tekstilinde ise İstikbal-Bellona-Mondi markalarının bayiliğini yapmaktadır.

Mobilya grubunda bu markalara ilave olarak Ankara ve İnegöl tarzı mobilyalarıda bünyesinde barındırmaktadır.Halı da ise yine İstikbal Deco Halı-Bellona Halı ve Saray Halılarını bulundurmaktadır.Bu markalara ait Centroom ve Showroom statüsünde mağazaları bulunmaktadır.Kocaelinde müşterilerine en iyiyi ve en kaliteliyi en iyi şekilde sunmayı kendisine prensip edinen Körfez Mobilya bunun için sektörlerinin en büyüklerini en iyi markalarını bünyesinde bulundurmaya özen göstermiş Beyaz eşyada sektörünün en büyüğü olan Arçelik ürünlerini Bekirdere deki Arçelik şubesinde değerli müşterilerine sunmaktadır.

Mobilya ve Ev Tekstil ürünlerinde ise yine sektörünün en büyüğü olan İstikbal ürünlerini Zincirlikuyu caddesindeki 4000 m2 İstikbal Centroom mağazasında sunmaktadır.Mobilya sektörünün bir diğer büyüğü olan Bellona ürünlerini ise Turan Güneş cad. üzeri Zincirlikuyu cami karşısındaki Bellona Centroom mağazasında sunmaktadır.Mondi ürünlerini Zincirlikuyu caddesinde Mondi Showroom şubesinde sunmaktadır.

Yine Ankara ve İnegöl tarzı karışık mobilya diye tabir ettiğimiz ürünleri ise Zincirlikuyu cad. üzerindeki bir tanesi 4000 m2 bir tanesi 900 m2 olan iki mağazasında ve 1000 m2 lik Bekirdere şubesinde değerli müşterilerine sunmaktadır.Mobilya sektöründeki gelişmeleri ve ürün çeşitliliğindeki zenginliği müşterilerine en iyi şekilde sunmak için 15.000 m2 mağaza alanı ve 80i aşkın personeliyle Kocaeli halkına en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.
 
"Körfez Mobilya" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon 02623252483 - 02623252487
Şehir İzmit
Adres MERKEZ MAĞAZA: M.ALİPAŞA MAH.ZİNCİRLİKUYU CAD.NO:52 İZMİT/ KOCAELİ
 
"Körfez Mobilya" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları Parakendeci
Kategoriler Ev Mobilyaları, Mobilya Dekorasyon, Mobilya Aksesuar, Ev Tekstili, Ev Tekstili