Türkiye'nin En Büyük Mobilya Sitesi.
21 Nisan 2014, Pazartesi

Firma Girişi

 
Şifremi Unuttum
 
,

Son Eklenen Firma

 
 

Asem Mobilyacılar Çarşısı

Asem Mobilyacılar Çarşısı

Asem’in kurulma nedeni:
Asem kuruluşunun başlangıcında imalatcılar ve mobilya mağazaları şehrin değişik yerlerinde faaliyet göstermekteydi. Mobilyacılar bir arada olmadığı için böyle bir tesisin bir araya gelerek toplu halde iç ve dış piyasaya hitap etmek için daha güzel bir ortam sağlama amacı ile kurulmuştur. Çark caddesinde dar alandaki mobilya satışının ve ara sokaklarda yapılan imalatı düzenli, geniş ve ferah cadde ve sokakları ile sadece mobilya satışı ve imalatı ile iştigalde konutlardan arındırılmış bir alış veriş merkezi düşünülmüş ve gerçekleştirilmiştir.

Asemin proje aşamasında bölgenin tercih nedeni.
Mobilya sektörü Serdivan bölgesinde hareketlenmeye başladığından böyle büyük bir çarşının kurulabilmesi için arazi bu bölgede daha kolay ve rahat bulunabilmekteydi. Serdivan belediyesinin böyle bir tesisin kendi bölgesinde kurulmasına öncülük ve teşvik etmesi ile Asem Serdivan bölgesine kurulmuştur.

Asem Mobilyacılar çarşısındaki iş yerleri sayısı ve hizmet alanları, diğer illere örnek olacak kapasitede.
Asem mobilyacılar çarşısında 100 adet mağaza ve show room, 89 imalat yeri, 17 adet ise imalat + mağaza bunun yanında içerisinde yönetim binası, kafeterya, market, berber, mescid ve tuvaleti olmak üzere 1 adet sosyal tesis bulunmaktadır.

Çarşı içerisinde mobilya üzerine faaliyet gösteren iş yerlerinde farklı meslek grupları faaliyet göstermektedir bu faaliyet grupları; Mobilya mağazaları, her türlü mobilyanın satıldığı koltuk ve oturma grubu iskeletleri imalatı, ahşap ve aksesuar mağazaları, döşemelik kumaş mağazaları, çelik ve hazır kapı mağazaları, ev dekorasyon ve mutfak dolabı mağazaları, laminat parke mağazaları, baza, yatak üretim ve satış mağazaları, her çeşit mobilya aksesuarları, genç ve bebek odaları mağazaları, bahçe mobilyaları imalat ve satış mağazaları, ofis mobilyaları imalat ve satış mağazaları, her türlü mobilya toptan ve perakende imalat satışı, yatak odası ve yemek odası çeşitleri, firma bayilikleri, special ahşap ürünleri, ithalat ve ihracat firmaları faaliyet göstermektedir.

Adapazarı’lı vatandaşların şunu bilmesini istiyoruz .Adapazarı’nda mobilya üretimi her türlü çeşidi ile Asem çarşısında yapılmaktadır.Asem’in kuruluşu ile mobilya sektöründe Sakarya söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 
"Asem Mobilyacılar Çarşısı" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon 0.264. 211 30 80
Şehir Adapazarı
Adres Asem Mobilyacılar Çarşısı No:111 Serdivan / Adapazarı - SAKARYA
 
"Asem Mobilyacılar Çarşısı" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, Parakendeci, Toptancı
Kategoriler Ev Mobilyaları, Mobilya Dekorasyon, Mutfak Mobilya, Banyo Mobilya, Mobilya Dekorasyon