Anasayfa / Marjinal Tasarımlar /  En İlginç Hoparlör Dekorasyonları 

En İlginç Hoparlör Dekorasyonları

Ses sistemleri çoğu bilgisayar kullanıcısı için vazgeçilmez çevre donanımlarından biridir. Eğer uygun ses kartınız varsa 2+1 ya da 5+1 gibi, alacağınız güzel bir hoparlör takımı bilgisayarınıza çok farklı bir hava verebilir. Bu tarz ses donanımları film, oyun ya da müzik dinlemek gibi aktivitelerinizi daha eğlenceli hale getirip, üründen maksimum verim almanıza yardımcı olabilir. Eğer havalı bir bilgisayar yaratmak istiyorsanız sizin için oluşturduğumuz bu listeye bir göz atın.

1-) Kaya Şeklinde Kablosuz Hoparlör

Gördüğünüz gibi şekil olarak bir kayaya benzeyen bu hoparlör hem bilgisayarınız hem de eviniz için çok güzel bir dekor alternatifi olarak karşınızda durmaktadır. Kablosuz olması taşınabilirliğini artırarak eviniz herhangi bir yerinde kullanmanıza imkan veren bu hoparlör, 900 MHz ses kuvvetine sahip.

2-) Bisiklet Hoparlörü 

Özellikle müziksiz hiçbir yere gitmeyen müzik tutkunlarına ithafen yapılmış bu hoparlör ile istediğiniz her yerde şarkı dinleyebilirsiniz. İpod uyumlu su geçirmez bu taşınabilir hoparlörü bisikletinizin su haznesine monte edip direksiyona ekleyeceğiniz küçük bir monitör ile güvenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz. 

3-) H15W Renk Değiştiren iPod Hoparlörü

İpod için tasarlardığı ürünlerle tanına iHome firmasına ait olan bu hoparlör, sahip olduğu led sistemi ile renk değiştirme özelliğine sahip. İçin entegre edilen subwoofer ile oldukça güçlü bir ses kaynağı olan H15W, sadelik ve kalite arayanlar için birebir.

4-) İpod Kulaklık Şeklinde Hoparlör

Eğer siz de Apple ne yapsa alırım diyenlerdenseniz, İpod’un simgesi olan bu beyaz kulaklık biçimindeki çok şık hoparlör setini kaçırmayın derim. Bu yaratıcı tasarım ile bilgisayarınıza ayrı bir hava kazandırabilirsiniz.

5-) i-Lit Kristal Hoparlör Seti

Farklı tasarımlar arayan biriyseniz ve bilgisayarınızı eviniz için hem bir güzelleştirme aracı hem de aydınlatma gereci olarak kullanabilirsiniz.

6-) Pasta Dilimi Şeklinde Hoparlör

Listemizin en ilginç ürünlerinden olan bu hoparlör seti özellikle gününü mutfakta ve bilgisayar başında geçiren bayan kullanıcılara hitaben hazırlanmış.

7-) Star Wars R2D2 Speaker

Bilim kurgu severlerinin kült filmi Stars Wars’ın şirin robotlarından oluşturulan aksesuarlarını seviyorsanız ve bir hoparlör setine ihtiyacını varsa bu ürün tam size göre. 

8-) Ayıcık Şeklinde Hoparlör

Uzun araç yolculuklarında rahatça dinleyip aynı zamanda müzik dinleyebilmek için tasarlanan bu yastık tam size göre.

9-) Minimalist Tasarımlı Ses Sistemi

Zeplinden esinlenerek tasarlanan bu dekoratif ses sistemi hem çok şık bir görünüşe hem de güçlü bir ses kapasitesine sahip.

10-) Elma Şeklinde Hoparlör

İlk başıkta bir çocuk oyuncağını andıran bu şirin ses sistemi 3.5mm’lik bir ses girişine sahip ve İpod uyumlu olarak çalışabilmektedir.Baskı Önizleme  /  Mobilyala.com Site Haritası  /   /  Yukarı 
Mobilya