Anasayfa / Marjinal Tasarımlar /  10 Koltuk Dekorasyonu 

10 Koltuk Dekorasyonu
Hemen her evin en çok kullanılan mobilyasıdır koltuk. Televizyonların evlerimizi şenlendirdiği günlerden beri tam karşısına konulmaya özellikle özen gösterilir. Anneler için kutsal mekanlardır, kirletilmesi çocuklar için ölümcül tehlikelere yol açabilir. Yahut yeni evlenecekseniz en özenle seçtiğiniz eşyalar her zaman mobilyalardır. Herkesin kendi zevkine göre mobilya her zaman bulunmayabilir. İşte burada çılgın müşteriler için devreye giren çılgın tasarımlar devreye giriyor ve bakın ortaya nasıl işler çıkıyor. Dünyanın en ilginç koltuk tasarımları ile karşınızdayız.
1-) Yüzme Havuzu Koltuk

Özellikle deniz tutkunları için tasarlanmış gibi görünen bu koltuk tam bir huzur mekanı. Tasarımı ise bir mobilya markasına değil Piscine Castiglione İtalyan yüzme havuzu tasarımları yapan bir firmaya ait. İşte eve yorgun gelip ayaklarını şöyle bir havuza uzatmak isteyenler için birebir.

2-) Coliseum Koltuk


Tasarımını Büyük Roma'nın ünlü ölüm arenası Coliseum'dan alan bu koltuk ise kendini gladyatör gibi hissetmek isteyen yorgun bünyelere ilaç gibi gelecek bir koltuk.

 3-) İki Katlı Koltuk

Eviniz dar mobilyalarınız büyük mü? Misafiriniz çok, altın günlerin de milleti oturtacak yer mi bulamıyorsunuz? Arkadaşlarınızla evde maç keyfi yapacaksınız ancak tribün atmosferi mi yakalamak istiyorsunuz ?İ şte tam size göre bir koltuk tasarımı. Kuno Nuessli ve Sven-Anwar Bibi adlı İsveçli tasarımcılar çığlıklarınız duymuş ve Napoleon versus Napoleon 1999 adını verdikleri bu koltuğu geliştirmiş. Gerçi bana İngilizleri iki katlı otobüslerini hatırlattı ama olsun :)

4-) Fütüristik Koltuk


Ben öyle minimalist falan anlamam benim ev NASA karargahı gibi olsun ben de hanımla Terminatörcülük oynayayım diyorsanız sizi de unutmadık tabii ki. Tasarımcımız Jung Hoon Rhee size kendinizi Apollo 13'te oturuyormuş gibi hissetirecek bu koltuğu özenle tasarladı.

5-) Tabut Koltuk

Dünya fani ölüm ani öteki tarafı unutmamak lazım diyenlerdenseniz bu tasarım da bizden size gelsin. Oturdukça bizi hatırlamazsınız umarım. Bu tabutun rengini beğenmedim yeşili yok derseniz sizi şöyle alalım.

6-) Peluş Oyuncaklı Koltuk


Çocukken odanızda oyuncak ayılarda adım atacak yer kalmayan biriyseniz bu koltuk tam size göre. Olsa da şöyle pofuduk pofuduk otursak üstünde, evimiz şenlese!

7-) Yoga Koltuğu


Evladiyelik çek-yatlarınızın üstünde iç huzurunuzu yakalayamıyor musunuz? O zaman size Eridani Saleh tarafında tasarlanan ultra minimalist ve rahat bu koltuğu öneriyorum.

8-) Hayvansever Koltuk

Hayatı Panter Emel tadında yaşıyorum evimde hayvanat bahçesi gibi olsun diyorsanız bunları Roma'dan Rodolfo Rocchetti sizin için tasarladı.

9-) Afrika Usulü Koltuk

Oturma odamda safari rüzgarları essin diyen maceraperest bir ruhunuz ama tembel tembel oturmayı seven bir bünyeniz varsa Güney Afrika- Cape Town'dan tasarımcı Haldane Martin tam sizlik bir çalışma yapmış.

10-) Seksi Dudak Koltuk

Bir çift kocaman Angelina Jolie dudağının üzerinde oturayım da kendime geleyim diyorsanız önce gidin bir doktora görünün yok ben bu koltuğu alayım diyorsanız şuradan buyrun.


Baskı Önizleme  /  Mobilyala.com Site Haritası  /   /  Yukarı 
Mobilya